مددکاری اجتماعی..::..Social Work

پیام تبریک رئیس سازمان به مناسبت روز مددکار اجتماعی

"دکتر هاشمی" رئیس سازمان بهزیستی کشور در پیامی، روز مددکار را تهنیت گفته و با گرامیداشت این روز و تبریک آن، برای مددکاران پرتلاش و مشتاق آروزی سلامتی، طول عمر و موفقیت کرد.
متن کامل این پیام بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

مددکاری ترسیم چهره حقیقی و تجسم رسالت نهایی بهزیستی است. بی شک هر یک از خدمات مجموعه سازمان بهزیستی را می توان شاخه پر ثمری از این درخت تناور نامید.
مددکاران پرتلاش و مشتاق این سازمان همواره می کوشند با حفظ کرامت و شأن والای انسانی جامعه هدف خود؛ در مرحله نخست امید به زندگی با عزت و پر برکت و روحیه سرزندگی و نشاط را در مددجویان تقویت نمایند و سپس برای تامین نیاز های اساسی آنان؛ تا تبدیل شدن به افراد مولد و توانمند و خروج از چرخه های مستقیم حمایتی با آنها همراه شوند.
13 رجب سالروز ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) نخستین مددکار عالم و اسوه آزادی وآزادگی و انتخاب مبارک و شایسته این روز به عنوان روز مددکار وهمچنین روز بزرگداشت مقام شریف پدر را به تمامی مسلمانان و آزاد اندیشان جهان تبریک و شادباش می گویم.
امیدوارم همه مددکاران عزیز در پرتو پرفروغ رفتار و گفتار حضرت امیرالمومنین (ع) و با پیروی از منش و سیره آن امام بزرگوار و مقتدای بی همتا در دستگیری از نیازمندان و یاری محرومان به توفیق روزافزون دست یابند.

 دکتر همایون هاشمی
رئیس سازمان بهزیستی

Iranian Social Workers

 

   + ; ۸:٠٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳٩٢/۳/٢
comment نظرات ()
Get our toolbar!

.: Powered by Iranian Social Workers :.